ORGANIZACE

Barbora Zemanová: barbora.nadvornikova@gmail.com
Alena Hloušková: alena.hlouskova@gmail.com

PŘIHLÁŠKY

Alena Hloušková: alena.hlouskova@gmail.com
telefon: 777 302 155

Barbora N. Zemanová

Desátým rokem pořádám a vedu ženské sebe-rozvojové skupiny, zaměřené na konstelační rituály, ženský měsíční cyklus a práci s tělem skrze principy somatického prožívání a spontánní tanec. Vedu také smíšené partnerské skupiny. Organizuji vzdělávací semináře a výcviky zahraničních lektorů, koncerty a konference. Od roku 2000 jsem prošla mnoha kurzy a výcviky osobního rozvoje a své vzdělání si neustále doplňuji.

Účastnila jsem se výcvikového programu Womb Blessing pod vedením Mirandy Gray, prvního stupně břišních mayských masáží techniky ARVIGO v Austrálii, kurzu Vaginal Mapping a v současnosti procházím tříletým výcvikem specifické práce s tělem a nervovým systémem „Somatic Experiencing – léčení traumat podle P. Levina“. Inspirovalo mě setkání a práce Daana van Kampenhouta, Jana Bílého, Berta Hellingera, Sneh Schnabel, Komaly, Roberta Doetsche, Carolyn Hillyer, Mirandy Gray, Bhagata Zeilhofera, Satyarthiho Peloquina, dr. Jitky Vodňanské a dalších.

Alena Hloušková

Již více než 10 let organizuje semináře osobního rozvoje s českými i zahraničními lektory, kongresy a konference, kterých se aktivně účastní. Na akcích se stará se technické provedení, registrace, platby a účtování. Absolvovala výcvik rodinných konstelací a několik dalších asistovala. V současné době se účastní také výcviku v Somatic Experiencing.