Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.1.0.) in /home/html/somatic-experiencing.cz/public_html/www/wp-includes/functions.php on line 6031

Vedoucí týmu: Itta Wiedenmann (Německo)

 

Itta Wiedenmann – je spoluzakladatelkou a vedoucí Institut of Neurotracking v Mnichově, zabývajícím se studiem a léčením traumatu na psychické i fyziologické úrovni. Od roku 2003 má oprávnění učit výcvik v SE (od Petera Levina, Ph.D., ve Weggis). Byla iniciátorkou a zakladatelkou německé asociace German SE Association. Přes 20 let se věnuje práci s tělem, vlastní soukromou praxi v Mnichově a specializuje se na léčení traumatu (Somatické prožívání).

 

http://www.neurotracking.de/. Je zakladatelkou Institutu pro život v rovnováze („Institut for Balanced Life“). Vzděláním je fyzioterapeutka. Absolvovala množství postgraduálních výcviků jako Reflexní dechová terapie Dr. Schmidta, Manuální terapie, Ortopedický přístup Jamese Cyriaxe, proprioceptivní neuromuskulární facilitace, tradiční čínská medicína a akupunktura, dva roky z tříletého výcviku osteopatie na Sills College v Londýně, tříletý výcvik v kineziologii u J.G. Goodmana v USA. Má titul MA v oboru Sociální a kulturní vědy z Univerzity v Mnichově a Hamburku.

 

Dále má výcvik praktikanta Feldenkraisovy metody, neurolingvistického programování a lektorky rodinných konstelací.Již více než 10let je certifikovanou praktikantkou v Somatickém prožívání (Mnichov, Boulder), byla 6x senior-asistentkou na různých výcvicích v práci s traumatem v Německu a Brazílii, spoluučila na pátém výcviku ve Švýcarsku, má certifikát v EMDR.Je spoluzakladatelkou a vedoucí výcviku INT (Institut of Neurotracking v Mnichově), zabývajícím se studiem a léčením traumatu na psychické i fyziologické úrovni.
Provozuje soukromou praxi v Mnichově jako terapeutka SE pracující s tělem a psychikou, specializuje se na léčení traumatu (Somatické prožívání).

 

Profesionální tým specialistů vedený německou lektorkou Ittou Wiedenmann, M.A.

 

Senior asistent:
Sabine Völker(Německo)
Harald Auer (Rakousko)
Lilian Troost (Holandsko/Rakousko)

 

Asistenti:

Mgr. Tereza Koryntová
Mgr. Ing. Zlata Koštejnová
PhDr. Leona Jochmannová